Drakensang Online Poradnik

Drakensang Online rejestracja

Drakensang Online Tworzenie Postaci – klasa, krótka charakterystyka
Grę w Drakensang Online zaczynamy od stworzenia naszego własnego bohatera. Aktualnie w grze dostępni są dwaj bohaterowie: Czarodziej Kręgu oraz Rycerz Zakonu Smoka. Prócz klasy wybieramy bohaterowi imię, sylwetkę oraz uczesanie. Przejdźmy może do klas bohaterów, Czarodziej Kręgu jest specjalistą od używania magii i walczy na dystans, jeśli preferujecie magiczne postacie w grach RPG to Czarodziej Kręgu jest postacią dla Was. Rycerz Zakonu Smoka jak mówi sama jego nazwa specjalizuje się w typowej walce wręcz.

Drakensang Online – sterowanie, skróty klawiszowe
1-6 – aktywacja umiejętności
LPM – aktywacje umiejętności przypisanej do lewego przycisku myszy
PPM – aktywacja umiejętności przypisanej do prawego przycisku myszy
I – okno ekwipunku
C – statystyki postaci
S – okno umiejętności
Q – Questy
T – okno sklepu
M – Mapa

CTRL+M – mapa całego świata
SHIFT – unieruchamia postać, możemy rzucać zaklęcia, atakować stojąc w miejscu
ENTER – otwieranie, bądź przełączanie okna czatu

Drakensang Online – Questy
Pierwsze zadanie (quest) w Drakensang Online możemy przyjąć już na samym początku, gdy tylko wejdziemy do gry zobaczymy NPC o imieniu Valery, będzie miała ona nad sobą niebieski znak zapytania, który symbolizuje że dany NPC ma dla nas zadanie. Po wejściu w dialog z NPC należy kliknąć na zadanie Ścieżka Przeznaczenia (Path of Destiny). Po kliknięciu na zadanie zobaczymy jego szczegóły: cel, nagrodę, ewentualny termin realizacji. Aby otrzymać zadanie musimy je zaakceptować, wszystko zaakceptowane zadania znaleźć możemy w oknie Questów (przycisk Q). Często aby zakończyć dane zadanie należy porozmawiać z NPC , który zadanie nam zlecił.

Drakensang Online – system walki
Sam system walki w Drakensang Online jest bardzo prosty, po prostu klikamy LPM na potworze i nasz bohater atakuje potwora atakiem podstawowym bądź umiejętnością (o ile taką posiadamy). Na początku dostępny będzie jedynie atak podstawowy, jednak już po dotarciu do pierwszego miasta (Grimsford) dostaniemy więcej umiejętności.

Drakensang Online – miasto
W grze Drakensang Online miasto to bezpieczny obszar, w mieście możemy brać questy, kupować/sprzedawać przedmioty czy też spotkać innych graczy. W mieście wszyscy kupcy posiadają taki sam asortyment, możemy sprzedać im zbędne dla nas przedmioty. Jedynym unikalnym kupcem jest Kowal, który jest jedynym NPC który może zreperować nasze przedmioty.

drakensang online poradnik

© 2012 Premium. All rights reserved.